Hotelové ubytování v apartmánu ve Vsetíně

Apartmán Marek Hýža je nový nekuřácký apartmán zřízený v roce 2018 o nadstandardní velikosti 54 m2 a nachází se přímo ve Vsetíně poblíž centra města. Ubytování poskytujeme pro 1 - 4 osoby. Apartmán má dva samostatné neprůchozí pokoje a každý si může vybrat kde bude spát. V případě ubytování pouze jedné osoby, nebo páru, který bude chtít spát na manželské posteli bude druhý pokoj uzamčený! V případě dvou a více osob např. na služební cestě může mít každá osoba svůj pokoj a využije dle svého výběru jedno lůžko. Větší pokoj má velkou luxusní ručně kovanou manželskou postel od českého výrobce a má vstup na balkón. Menší pokoj má dvě samostatné kvalitní bukové postele od renomovaného českého výrobce. Dále se můžete těšit na LED televizi s plochou obrazovkou. V každém pokoji je počítačový stůl a kancelářská židle. Máme pro Vás rychlé WI-FI na optické síti ZDARMA a možnost bezplatného parkování je 100 metrů od aparmánu. Apartmán má moderní koupelnu s hlubokou sprchovou vaničkou a WC. K dispozici má každý host osušku, tekuté mýdlo, toalení papír a fén na vlasy.

Místnosti apartmánu jsou světlé a vzdušené. Apartmán je zařízen v moderním stylu a má vlastní plnohodnotnou kuchyň s kávovarem, lednicí s mrazícím boxem, varnou konvicí, kombinovaným sporákem s elektrickou troubou, talíře, hrníčky, sklenice, příbory, hrnce, skleněný pekáč, odkapávač, jar, houbička na nádobí... Můžete si vařit své oblíbené pokrmy. Kuchyň má i kvalitní stůl a čtyři pohodlné židle.

Cca 200 metrů od apartmánu se nachází pěkný park s dětským hřištěm. Ve Vsetíně je velké množství cyklostezek, máte možnost minigolfu, boulingu, plavání v plaveckém bazénu... Cca 100 metrů od apartmánu je supermarket COOP a hospůdka.


Hosté, kteří apartmán navštívili si ho velmi pochvalovali a říkali, že nás rádi opět navštíví.

Klíče se předávají  od 16:00 do 22:00 vždy dle předchozí telefonické dohodě na adrese apartmánu Těšíkov 1170, případně na adrese Sušilova 1331. Pokoj předáme i později po 22:00, ale musíte nás předem informovat v kolik dorazíte. Pokoj musí být uvolněný druhý den do 10:00 (výjmečně po domluvě později). Úklid se neprovádí každý den, ale až po opuštění aparmánu! O víkendu je možné předat klíče od 13 do 22:00 dle dohody, případně pokud bude aparmán volný a připravený, tak i v 8:00 ráno. 

  


Ceník na jednu noc:

1 osoba ...............800 Kč/noc

2 osoby/noc .......1 000 Kčř/noc (v jednom pokoji - buď na dvoulůžku, nebo na jednolůžku)

2 osoby/noc.....každá bude mít svůj vlastní pokoj ...........1 200 Kč/noc

3 osoby/noc....... 1 500 Kč/noc

4 osoby/noc..... 2 000  Kč/noc

 

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA!

 

V případě dvou osob - např. na služební cestě může mít každá osoba svůj pokoj a využije dle svého výběru 1 lůžko.

Apartmán je nekuřácký! V případě porušení zákazu kouření účtujeme poplatek 3 000 Kč!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou trvalou tržbu u správce daně on-line , v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

Další fotografie: