Čištění koberců Vsetín, čištění čalounění, sedaček Vsetín

NOVINKA! Nabízíme Vám čištění autoklimatizací OZÓNEM. 100% vyčištění klimatizace - zbaví virů, bakterií a plísní. Doporučené čištění vozidel aspoň 1 x ročně. Cena za 1 osobní vůz 300 Kč/vůz, 2 a více vozů 250 Kč/vůz. Vyčistíme Vám to na počkání u vás, nebo u nás. Délka čištění 30 - 60 minut dle vozu. Dále nabízíme čištění obytných místností ozónem. Ozón jako plyn se dostane všude a zabije bakterie a různé mikrooganismy, případně roztoče. Je to bez chemie a stačí potom jenom vyvětrat místnost a je hotovo.
 
Čištění koberců, čalounění a autointeriérů Vsetín, Zlín, Valašské Meziříčí, Rožnov, Karlovice, Hranice na Moravě, Nový Jičín, Valašské Klobouky, Ostrava, Brno, Opava... - MOŽNOST DOPRAVY ZDARMA PO ČR!

Koberce čistíme převážně ve Vsetíně, ale i kdekoliv po celé ČR. Doprava 10 Kč/km. Minimální cena za dopravu je 100 Kč! U zakázek nad 2 000 Kč je doprava zdarma do 40 km, u zakázek nad 4 000 Kč je doprava zdarma do 60 km. U zakázek nad 6 000 Kč je doprava zdarma do 150 km.

Půjčujeme čistící stroje od 250 Kč.

Mateřským školkám bez ohledu na velikost čištěné plochy nabízíme čištění koberců určených dětem za cenu 17 - 21 Kč za m2 kobercové plochy a možnost čištění o víkendu dle dohody, nemáme žádné příplatky za práci o víkendu! Po skončení práce Vám vystavíme fakturu se splatností 7 dní!

 -  Čistíme každý den od pondělí do neděle do 21:00! O víkendu se u menších zakázek pod 3000 Kč účtuje + 20% přípatek za čištění o víkendu. V pracovní dny si nemusíte brát v práci volno - čistíme vždy odpoledne po 16:00 v rámci možností (vyjdeme Vám časově vstříc)

Ceník za běžně znečištěné koberce a čalounění
Čištění koberců plocha nad 200 m cena od 17 Kč/m2
Čištění koberců plocha do 200 m2 (cena dle plochy a znečištění)
cena od 20 Kč/m2
Šetrné čištění koberců s vysokým (pleteným) chlupem 2 - 5 cm chlup- tyto koberce jsou na vyhození - téměř nečistitelné!
Dohodou dle náročnosti/m2
Kusový koberec do 4 m2 Vám vyčistíme i na počkání v našem sídle za 200 Kč/kus
Uvedené ceny jsou orientační. Cena je vždy upřesněna a dohodnuta před zahájením prací při konkrétní zakázce. Cenu ovlivňuje stupeň znečištění, typ koberce, členitost čištěné plochy a velikost čištěné plochy. Za více znečištěné koberce a koberce, kde se chodí v botách bývá příplatek.
Židle, taburety, matrace, kancelářská a malá křesla Vám vyčistíme na počkání i v našem sídle. Minimální cena při čištění čalounění v našem sídle je 150 Kč! (u Vás doma je minimální cena zakázky 350 Kč)
židle, taburetod 30 Kč/ks
křeslo od 80 Kč/ks
Kancelářské křeslo (k PC) od 50 Kč/ks
Pohovka, sedací soupravaod 80 Kč/sedací místo
Matrace na spaníod 99 Kč/lůžko
Čalouněná postel od 99 Kč/lůžko
Osobní auto - kufrod 199 Kč
Osobní auto - střecha,dveře od 249 Kč
Osobní auto - střecha,dveře,podlahaod 449 Kč
Osobní auto - střecha,dveře,podlaha,kufrod 599 Kč
Osobní auto komplet - střecha, dveře, podlaha, sedadla, kufrOd 799 Kč komplet
Automobilové sedadlood 80 Kč/místo
Autobusové sedadlaod 65 Kč/místo
Interiér kamionudohoudou
Čištění kočárkůdohoudou
Příplatek za čištění ve státní svátek + 0 % - 100% k zakázce! (záleží na státním svátku)
Za dopravu se účtuje 10 Kč/km.

 

Péče o koberec je velmi důležitá. Jsou totiž plné roztočů, bakterií a plísní. Přitom se jich neustále dotýkáte Vy i Vaše děti. Bez kvalitního čištění koberců se neobejdete, pokud si chcete udržet zdravý životní styl.

Jediná a nejlepší cesta pro kvalitní čištění koberců je mokrá cesta pomocí čistícího stroje - extrátoru. Používáme výhradně speciální čistící prostředky určené do strojů na čištění koberců a čalounění, které jsou mimořádně šetrné k čištěnému materiálu. Neobsahují optické zesvětlovače ani bělící prostředky! Přibližně 2x za rok je vhodné si nechat vyčistit koberce od profesionálů. Mají k dispozici kvalitní čistící stroje, jejich cena se mnohdy rovná hodnotě lepšího auta. Málo kdo si pořídí potřebný stroj pro vlastní potřebu. Důraz na čištění koberců by se měl stát jedním z hygienických návyků většiny domácností v ČR.

Koberce čistíme i pomocí speciální metody, díky které vyčistíme na 90% to co jiným firmám dělá problém a to i zvířecí chlupy a vlasy z koberců!

 

Pro čištění používáme výhradně profesionální čistící stroje KARCHER a originál čistící prostředky určené do strojů na čištění koberců a čalounění. Koberec po čištění má vlhkost pouze 3,5 % a při ideálních podmínkách je za 2 - 4 hodiny je suchý, někdy až druhý den. Čalounění schne kvůli houba efektu zpravidla 8 - 10 hodin, někdy i 24 hodin. Cena našeho čištění neobsahuje manipulaci s nábytkem a vysávání koberce před čištěním. Koberec si musíte před čištěním povysávat. Cena čištění uvedená v tabulce je za běžně znečištěné koberce po kterých se nechodí v botách. Po kobercích, kde se chodí v botách může být cena o 20 - 50% vyšší dle míry znečištění. Investovali jsme do nejsilnějšího čistícího stroje s kartáčováním - zajistíme Vám šetrné vyčištění i těžce znečištěných koberců. (POZOR!!! běžně některé čistící firmy používají ne příliš šetrné kotoučové kartáče, které nejsou součástí čistícího stroje) U nás máte zajištěno vyčištění originálním kartáčovacím strojem pro nejlepší vyčištění koberců. Uvedené ceny jsou konečné. Doprava je za určitých podmínek zdarma, jinak 10 Kč/ujetý kilometr k Vám.

Nadstandardní požadavky - jako práce v noci, o víkendu, pomoc se stěhováním, vysávání koberce před čištěním... řešíme individuálně dle dohody.
V pracovní dny čistíme po dohodě zpravidla od 17:00 do 21:00. O víkendu začínáme čistit po dohodě dle Vašeho přání do 21:00. Po dohodě je možná i práce v noci. Ceny jsou konečné - neplatíte přirážku za DPH. Nejsme plátci DPH!

Nabízíme i venčení psů - 120 Kč jedno vyvenčení během Vaší nepřítomnosti.