Články

Nabízíme Vám výlety, přepravu na dovolenou nejen po ČR na klíč.

 

Vymyslete si trasu kam se chcete podívat. (ZOO, vinný sklípek, hrady, zámky, památky, koncerty...)

U výletů, přeprav na dovolenou účtujeme 8 Kč/km a čekací dobu 150 Kč/hodina. Účtujeme vždy první čekací hodinu 150 Kč/hodina a potom se účtuje po minutách 2,5 Kč/minuta!

Uděláme Vám výlet na míru jak budete potřebovat. Možnost jednoduché komunikace v angličtině!

Na přání vybavíme vozidlo i dětskou autosedačkou.

Na Vaše přání Vám můžeme udělat výlety na hrady, zámky, do muzea v Rožnově pod Radhoštěm, na Pustevny, do Prahy, Brna, do ZOO, prostě kdekoliv si budete přát. Napište kam se chcete podívat a jak dlouho tam chcete být. Odvezeme Vás i na lyžování, na dovolenou.... Udělejte radost svým blízkým a vezměte je na výlet. Cena je stejná o víkendu i večer. Je to jen na Vás kdy a kam se budete chtít podívat. Výlety a jinou přepravu objednejte minimlně 1 den dopředu!

 

Příklad ceny výletu:

Vsetín centrum - do ZOO Lešná - trasa je dlouhá 35 km.

Výpočet ceny: 35 km x 8 Kč/kilometr tam = cesta do ZOO cena 280 Kč + 35 km zpět = 8 Kč x 35 km = 280 Kč zpět na Vsetín =  560 Kč za dopravu. Dále se účtuje čekací doba 150 Kč/hodina. Pokud tam budete třeba 3 hodiny, tak čekací doba by byla 150 Kč x 3 = 450 Kč.

 

Celková cena, kterou bychom účtovali by byla: doprava 560 Kč + 450 Kč za 3 hodiny čekání tedy celkem 1 010 Kč.

 Výlet by jednu osobu stál celkem 253 Kč. V ceně by byla pohodlná doprava na místo + 3 hodiny čekání a doprava zpět na Vsetín.

V ceně nejsou další poplatky jiných poskytovatelů - pokud bude placené parkoviště, tak si ho hradíte dle cen jejich poskytovatelů! Můžeme Vám zastavit i dále pokud si budete chtít dojít a neplatit parkoviště!

 

Níže foto spokojených turistů z Libye z města Tripolis, kteří s námi jeli na výlet na Pustevy.

 

Pustevny zájezd